top of page

Duyurular

jmgmgh.jpg

YÜZME HAVUZUMUZ HİZMETE AÇILMIŞTIR

Temmuz 2023

Küçük Mucitler Anaokulu 2023-2024 eğitim öğretim döneminde bir yenilikle daha velisini bekliyor

Bütün dünya yüzmenin önemini biliyor, her geçen gün ilgi artıyor ve yüzme benimseniyor.
Dinlenmek, spor, tedavi ve rehabilitasyon için yüzmenin faydaları biliniyor. Bütün
bunlardan anlıyoruz ki; yüzmenin, diğer spor branşlarında olduğu gibi, toplum için sosyal
bir karakteri vardır. Birçok ülkede yüzme ile ilgili özel kurum ve kuruluşlar bulunuyor. Bir çok spor camiası yüzme müsabakalarına büyük ilgi gösteriyor ve bunun heyecanını yaşıyor.

Daha küçük yaşlarda çocukların gelişiminde önemli yer tutan yüzme branşı için kurum olarak bünyemizde bulunan yüzme havuzu ile birlikte bu gelişime katkı sağlamak istiyoruz.

okçuluks.jpg

YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

Haziran 2021

21 Haziran tarihinde başlayıp 27 Ağustos tarihinde sona erecek olan yaz okulu programı dahilinde jimnastik, İngilizce, satranç, yüzme, görsel sanatlar, bahçe oyunları gibi renkli aktivitelerle çocuklarımızla bol eğlenceli bol oyunlu bol öğrenmeli bir yaz dönemi geçirmeye hazırız. Sizde gülen yüzlerimiz arasına katılın. İsteyen velilerimiz aylık olarak da yaz okulu programımıza dahil olabilirler.

Image by Firmbee.com

VELI MEMNUNIYET ANKETI SONUÇLARI

Mayıs 2021

Siz değerli Velilerimizle öğrencilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve doğru çözümler sunmak amacıyla hazırladığımız anketimizin sonuçları açıklanmıştır. Küçük Mucitler Anaokulu olarak kalitemizi bir adım daha ileri götürmek adına sizlerden aldığımız değerlendirmeler bizler için çok önemlidir; katkılarınız için teşekkür ederiz.

Devamı
Yapı taşları

Tüm Kademelerde Eğitime Ara Verildi

Nisan 2021

Değerli Velilerimiz, Bakanlar Kurulu’nun almış olduğu son kararlara göre ülke genelinde 30 Nisan saat 19:00’dan 17 Mayıs saat 05:00’a kadar tam kapanma uygulanacaktır. Bu nedenle tüm eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim faaliyetlerine ara verilecek ve herhangi bir etkinlik yapılamayacaktır.

Devamı
bottom of page