top of page
yaz spor okulları.jpg

Yaz Spor Okulları Başlıyor

Haziran 2021

21 Haziran tarihinde başlayıp 27 Ağustos tarihinde sona erecek olan yaz okulu programı dahilinde jimnastik, İngilizce, satranç, yüzme, görsel sanatlar, bahçe oyunları gibi renkli aktivitelerle çocuklarımızla bol eğlenceli bol oyunlu bol öğrenmeli bir yaz dönemi geçirmeye hazırız. Sizde gülen yüzlerimiz arasına katılın. İsteyen velilerimiz aylık olarak da yaz okulu programımıza dahil olabilirler.

Küçük Mucitler Anaokulu olarak çocuklarımıza sunacağımız deneyimlerin grup içi olmasının yanı sıra bireysel özelliklerine ve onları en iyi yansıtan eğitim modellerine göre değerlendirmek önceliğimizdir.

Çocuğa görelik yani düzeye uygunluk ilkesi esasıyla çocuklarımızın ilgi ve ihtiyaçlarını göz önüne alıyoruz. Ayrıca psikolojik ve fizyolojik düzeyleri konusunda her çocuğumuzun kendi zeka, yetenek, ilgi ve çalışma temposuna göre aşama kaydetmektedir.

Küçük Mucitler Anaokulu’ nda 3-6 yaş grubu çocukların gelişimleri konusunda eğitim almış öğretmenlerce sosyal-duygusal-zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyen eğitim programları uygulanmaktadır.

 Okulumuzda MULTIPLE INTELLIGENCE (çoklu zekâ ) ve HIGH-SCOPE (etkin öğrenme) eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bireyselleşerek öğrenme esas alınmıştır. Bu sebepten dolayı tek bir eğitim modeli kullanılmaz. Eğitim sistemi Sanata ve pedagojiye dayandırılmıştır. Çocukların hayal dünyasını gerçekle özdeşleştirerek yapılan faaliyetler ön plandadır.

Uyguladığımız eğitim programı ile çocuklarımızın, psiko-sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerinin izlenmesi, olumlu benlik ve kişilik gelişiminin desteklenmesi ve sosyal becerilerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapılır. Aynı zamanda psikolojik testler, çocuklarla drama ve oyun terapisi yapılır. Aile danışmanlığı da bu sistemi destekler nitelikte olacaktır. Çocuklarımızla bol eğlenceli bir yaz okulu bizleri bekliyor.

Kayıt ve randevu için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yaz Spor Okulları Başlıyor: Haber
bottom of page